TAŚMA PAROPRZEPUSZCZALNA 25MM/33MB DO POLIWĘGLANU 10MM
duża ilość
Czas wysyłki: 48 godzin
Bezpieczny sklep
Opis
TAŚMA PAROPRZEPUSZCZALNA 25MM/33MB DO 10MM
⚠ Przed przyklejeniem upewnij się, że krawędź płyty jest sucha i czysta.
⚠ Po przyklejeniu taśmy nałóż na krawędź profil zamykający U lub F.
Specyfikacja produktu:
 Kolor: szary
 Struktura: do płyt 4,5-10 mm
 Szerokość: 25 mm
 Długość: 33000 mm
 Masa: 0.16 kg/szt
Producent:
 Nazwa: Epat Sp. z o.o.
 Kod pocztowy: 05-850
 Miasto: Jawczyce
 Ulica: ul. Poznańska 45A