TAŚMA ALUMINIOWA 25MM/50MB DO POLIWĘGLANU 10MM
duża ilość
Czas wysyłki: 48 godzin
Bezpieczny sklep
Opis
TAŚMA ALUMINIOWA 25MM/50MB DO 10MM
⚠ Przed przyklejeniem upewnij się, że krawędź płyty jest sucha i czysta.
⚠ Po przyklejeniu taśmy nałóż na krawędź profil zamykający U lub F.
Specyfikacja produktu:
 Kolor: srebrny
 Struktura: do płyt 4,5-10 mm
 Szerokość: 25 mm
 Długość: 50000 mm