POLIWĘGLAN KOMOROWY 2100X6000/10MM X BEZBARWNY 1,5KG WZ
duża ilość
Czas wysyłki: 10 dni
Bezpieczny sklep
Opis
POLIWĘGLAN KOMOROWY 2100X6000/10MM X- BEZBARWNY
Płyty chronione są folią ochronną przed zarysowaniem podczas transportu i składowania. Bezpośrednio przed montażem oderwij folię z obu stron płyty tylko na około 50 mm od brzegów –tyle ile potrzeba do osadzenia w profilu. Całą folię usuń niezwłocznie po zakończeniu montażu –zbyt długie pozostawienie folii na płycie może uniemożliwić jej późniejsze zdjęcie i narusza warunki gwarancji. Otwarte krawędzie komór należy szczelnie zamknąć: górną krawędź taśmą aluminiową pełną, dolną krawędź taśmą paroprzepuszczalną –umożliwia wyparowanie skroplin powstających podczas opadów i dużych amplitud temperatur. Dopuszcza się również zamknięcie obu krawędzi taśmą paroprzepuszczalną. Przy świetlikach i łukowych przykryciach dachowych obie strony płyt należy zawsze zamknąć taśmą paroprzepuszczalną. Następnie obie krawędzie zabezpiecz profilem systemowym F lub U. Taśmy chronią komory przed kurzem i owadami oraz zapobiegają obniżeniu parametrów izolacyjnych płyty.
Przy montażu należy zachować min. 20 mm głębokości wsunięcia w profil oraz 10 mm odstępu dylatacyjnego od wkrętów.
Specyfikacja produktu:
 Kolor: bezbarwny
 Struktura: X
 Grubość: 10 mm
 Szerokość: 2100 mm
 Długość (wzdłuż komór): 6000 mm
 Masa: 1.5 kg/m2
 Współczynnik przenikalności cieplnej: 2,4 W/m2K
 Współczynnik rozszerzalności cieplnej: 0,068 mm/m/°C
 Średni współczynnik przenikania światła: 58%