POLIWĘGLAN KOMOROWY 1050X2000/6MM 1K DYMNY
duża ilość
Czas wysyłki: 48 godzin
Bezpieczny sklep
Opis
POLIWĘGLAN KOMOROWY 1050X2000/6MM- DYMNY
Płyty chronione są folią ochronną przed zarysowaniem podczas transportu i składowania. Bezpośrednio przed montażem oderwij folię z obu stron płyty tylko na około 50 mm od brzegów –tyle ile potrzeba do osadzenia w profilu. Całą folię usuń niezwłocznie po zakończeniu montażu –zbyt długie pozostawienie folii na płycie może uniemożliwić jej późniejsze zdjęcie i narusza warunki gwarancji. Otwarte krawędzie komór należy szczelnie zamknąć: górną krawędź taśmą aluminiową pełną, dolną krawędź taśmą paroprzepuszczalną –umożliwia wyparowanie skroplin powstających podczas opadów i dużych amplitud temperatur. Dopuszcza się również zamknięcie obu krawędzi taśmą paroprzepuszczalną. Przy świetlikach i łukowych przykryciach dachowych obie strony płyt należy zawsze zamknąć taśmą paroprzepuszczalną. Następnie obie krawędzie zabezpiecz profilem systemowym F lub U. Taśmy chronią komory przed kurzem i owadami oraz zapobiegają obniżeniu parametrów izolacyjnych płyty.
Mocowanie płyt komorowych
Przy montażu należy zachować min. 20 mm głębokości wsunięcia w profil oraz 10 mm odstępu dylatacyjnego od wkrętów.
Mocowanie płyt z poliwęglanu
Specyfikacja produktu:
 Kolor: dymny
 Struktura: 1-komorowa
 Grubość: 6 mm
 Szerokość: 1050 mm
 Długość: 2000 mm
 Masa: 2.31 kg/szt
 Współczynnik przenikalności cieplnej: 3,5 W/m2K
 Współczynnik rozszerzalności cieplnej: 0,068 mm/m/°C