POLIWĘGLAN KOMOROWY 1050X2000/10MM 1K ANTRACYT
duża ilość
Czas wysyłki: 48 godzin
Bezpieczny sklep
Opis
POLIWĘGLAN KOMOROWY 1050X2000/10MM- ANTRACYT
Płyty chronione są folią ochronną przed zarysowaniem podczas transportu i składowania. Bezpośrednio przed montażem oderwij folię z obu stron płyty tylko na około 50 mm od brzegów –tyle ile potrzeba do osadzenia w profilu. Całą folię usuń niezwłocznie po zakończeniu montażu –zbyt długie pozostawienie folii na płycie może uniemożliwić jej późniejsze zdjęcie i narusza warunki gwarancji. Otwarte krawędzie komór należy szczelnie zamknąć: górną krawędź taśmą aluminiową pełną, dolną krawędź taśmą paroprzepuszczalną –umożliwia wyparowanie skroplin powstających podczas opadów i dużych amplitud temperatur. Dopuszcza się również zamknięcie obu krawędzi taśmą paroprzepuszczalną. Przy świetlikach i łukowych przykryciach dachowych obie strony płyt należy zawsze zamknąć taśmą paroprzepuszczalną. Następnie obie krawędzie zabezpiecz profilem systemowym F lub U. Taśmy chronią komory przed kurzem i owadami oraz zapobiegają obniżeniu parametrów izolacyjnych płyty.
Mocowanie płyt komorowych
Przy montażu należy zachować min. 20 mm głębokości wsunięcia w profil oraz 10 mm odstępu dylatacyjnego od wkrętów.
Mocowanie płyt z poliwęglanu
Specyfikacja produktu:
Kolor: antracyt
✓ Struktura: 1-komorowa
✓ Grubość: 10 mm
✓ Szerokość: 1050 mm
✓ Długość (wzdłuż komór): 2000 mm