POLIPROPYLEN KANALIKOWY 1000X2000/3MM SZARY - ANTRACYT
duża ilość
Czas wysyłki: 48 godzin
Bezpieczny sklep
Opis
POLIPROPYLEN KANALIKOWY 1000X2000/3MM ANTRACYT
Specyfikacja produktu:
 Kolor: antracyt
 Struktura: 400 g/m2
 Grubość: 3 mm
 Szerokość: 1000 mm
 Długość: 2000 mm
 Masa: 0.8 kg/szt
Producent:
 Nazwa: WZD Sp. z o.o.
 Kod pocztowy: 43-200
 Miasto: Pszczyna
 Ulica: ul. Zdrojowa 2
 Adres email: sekretariat.wzd@gmail.com
Dane techniczne
Polipropylen kanalikowy
  • Szerokość 1000 mm
  • Długość 2000 mm
  • Grubość 3 mm