GŁADKA PRZEJRZYSTA 500X1500/2MM
Opis
PŁYTA POLISTYREN GŁADKA PRZEJRZYSTA 500X1500/2MM
OBRÓBKA:
Polistyren jest łatwy w samodzielnej obróbce bez specjalistycznych narzędzi. Cienkie płyty (2,0–2,5 mm) można ciąć zwykłym nożem do wykładzin - naciąć kilkakrotnie i przełamać. Grubsze (4,0–5,0 mm) piłować piłą płatnicą lub tarczową z drobnymi zębami. Podczas cięcia i wiercenia materiał należy mocno unieruchomić, aby nie drgał - drgania mogą spowodować pęknięcia lub nierówne krawędzie. Gięcie możliwe na gorąco - opalarką lub palnikiem, ogrzewając dwustronnie z odległości minimum 15 cm. Klejenie klejami polistyrenowymi, krawędzie wykańczać heblem lub papierem ściernym.
Instrukcja obróbki dostępna jest w ulotce - do pobrania w zakładce Pliki do pobrania.
⚠ Nie stosować środków do szorowania ani preparatów na bazie alkoholi.
Specyfikacja produktu:
 Kolor: przejrzysty
 Struktura: gładka
 Grubość: 2 mm
 Szerokość: 500 mm
 Długość: 1500 mm
 Masa: 1.5 kg/szt
Szkło z polistyrenu
  • Szerokość 500 mm
  • Długość 1500 mm
  • Grubość 2 mm