ALASKA PRZEJRZYSTA 500X1000/4MM
Opis
PŁYTA POLISTYREN ALASKA PRZEJRZYSTA 500X1000/4MM
Ogromną zaletą polistyrenu jest łatwość samodzielnej obróbki bez specjalistycznych narzędzi. Cieńsze płyty (2,0–2,5 mm) tnie się nożem do wykładzin, grubsze (4,0–5,0 mm) piłą płatnicą lub tarczową z drobnymi zębami - materiał należy unieruchomić, by nie drgał. Możliwe jest też wiercenie, gięcie na gorąco, klejenie klejami polistyrenowymi oraz wykańczanie krawędzi heblem lub papierem ściernym.
Szczegółowa instrukcja obróbki dostępna jest w ulotce w zakładce Pliki do pobrania.
⚠ Szkło syntetyczne z polistyrenu przeznaczone jest wyłącznie do stosowania wewnątrz pomieszczeń.
Specyfikacja produktu:
 Kolor: przejrzysty
 Struktura: alaska
 Grubość: 4 mm
 Szerokość: 500 mm
 Długość: 1000 mm
 Masa: 2 kg/szt
Szkło z polistyrenu
  • Szerokość 500 mm
  • Długość 1000 mm
  • Grubość 4 mm